Formy płatności

1Płatności odroczone z PayPo
Kup teraz - zapłać później. Masz 30 dni na zapłatę za otrzymane zakupy.
PayPo to nowoczesna metoda płatności, która pozwala na odroczenie zapłaty za zakupy o 30 dni. Jeśli zapłacisz w terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Po tym okresie płatność zostaje rozłożona na 4 wygodne raty. Opcja jest dostępna dla zamówień do 3000 zł.

sprawdź szczegóły

2Raty mBank mRaty i Raty online Alior Bank
Bardzo wygodny sposób płatności dla Klientów, którzy chcą rozłożyć zapłatę za zakupy w czasie. Bez podpisywania dokumentów od ręki, w kilkadziesiąt minut. Kalkulator rat dostępny pod poniższym przyciskiem.

sprawdź szczegóły

3Szybki przelew, płatność kartą lub Blikiem
Wpłaty (szybki przelew, kartą lub blikiem) są najszybszą formą płatności. Potwierdzenie o wpłaconych przez Ciebie środkach otrzymujemy już po kilku sekundach od zakończenia transakcji. Wysyłkę możemy wówczas realizować automatycznie. System ten jest integralną częścią naszego sklepu - nie wymaga dodatkowej rejestracji. Wystarczy, że wybierzesz taką formę płatności, a system automatycznie przekieruje Cię do wybranego banku. Podmiotem świadczącym obsługę szybkich płatności jest Autopay S.A.

4Płatność za pobraniem
Dla wszystkich Klientów, którzy chcą zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki.
Podczas odbioru przesyłki możesz zapłacić kurierowi blikiem lub kartą.

5Przelew tradycyjny (na konto bankowe)
Jeśli nie posiadasz bankowego konta internetowego, to taka forma płatności będzie dla Ciebie odpowiednia. Zamówienie zostanie zrealizowane po odnotowaniu środków na naszym koncie.

Dane do przelewu:
PHU AXCES Monika Krysztofiak
os. Bol. Śmiałego 31/14
60-682 Poznań
mBank: 60114020040000330260469356

 

Płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl